Poproś nas o poradę!

Ważnym elementem energy.instrat.pl jest budowanie społeczności osób zainteresowanych analizą danych energetycznych i wspieranie innych organizacji w ich potrzebach analitycznych.

Należysz do jednej z naszych organizacji partnerskich? Chcesz stworzyć infografikę, ale nie możesz na energy.instrat.pl znaleźć odpowiednich danych? Być może będziemy w stanie pomóc – cały czas dodajemy na platformie nowe funkcje, ale nie wszystkie nasze zasoby są jeszcze dostępne publicznie. Nasz zespół może też zaoferować wsparcie analityczne – w prognozowaniu, wizualizacji danych itd. Postaramy się zrobić jak najwięcej, w miarę możliwości nie pobierając za to wynagrodzenia.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i potrzebami, odpowiemy jak najszybciej! Aktualną listę i status zapytań można śledzić tu.

Fundacja Inicjatyw Strategicznych jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane w celu wykonania Twojego zapytania. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się w Polityce Prywatności.